rodinné konstelace

Rodinné konstelace je metoda, kterou uvedl do praxe německý psychoterapeut Bert Hellinger. Při svých terapiích zjistil, že v našem životě působí skryté síly, energie, nebo tzv. dynamiky, které nás ovlivňují, aniž jsme si toho vědomi a mohou působit proti životu. Odhalil i určité léčivé procesy k vyrovnání a zharmonizování těchto negativních vlivů, které mohou nastolit žádoucí uzdravující změny.

Tato práce vyžaduje velký respekt a úctu a pak se mohou dít i zázraky.

Prošla jsem Školou Rodinných konstelací pod vedením Dr. Arnolda a Evy Polivky z Rakouska (studovali přímo u Berta Hellingera). Záměrně jsem čekala, až otevřou studium v České republice, protože mne velmi oslovil jejich způsob práce. Je to kombinace metody pro uvolnění stresu pomocí svalového testu a rodinných konstelací. Tím je umocněna efektivita celého procesu.

Naši životní energii ovlivňuje mnoho faktorů. Často podvědomé blokády nedovolí, aby život plynul hladce, aby naše energie volně proudila.

Konstelace lehce, hluboce a přirozeně harmonizují náš vnitřní svět.  To se následně promítá do změn v reálném životě. Vztahy partnerské, rodinné, pracovní? Stres? Smutek? Napětí? Podrážděnost? Nejistota? a celá škála dalších vašich témat…

Vše je možné změnit k lepšímu. 

Zájemce o konstelaci dostane konstelaci a na závěr ještě odblokování stresu. Ošetříme tak nežádoucí účinky působení zbytkového stresu, které se někdy objeví po konstelaci. (Proto někteří účastníci konstelací nechtějí již více podstoupit tyto jakkoli léčivé procesy.)

Tento postup se osvědčil, jako vysoce efektivní a zároveň šetrný vůči klientovi.

Historie vedení mých seminářů se píše od roku 2009, kdy jsem začala učit metody pro uvolnění stresu, konstelace pro veřejnost jsem zahájila v roce 2012, a od roku 2015 jsem na tři roky přidala (ve spolupráci s kolegyní) vedení ženských kruhů. Nyní se věnuji hlavně konstelacím a seminářům osobního rozvoje. 

Vhodné pro jakoukoli změnu v životě.

Konstelace je jedinečným, citlivým a elegantním pomocníkem při transformaci stresu na životní energii.

Vedení Konstelací je pro mne velmi naplňující prací a srdeční záležitostí.

Jste vítání! Těším se na setkávání s Vámi!

Eva H.

Milá Karolíno, chtěla jsem ti napsat hned po konstelaci (byla to ta na bolest),.Bolest ustoupila velmi,samozřejmě také rehabilituju,ale......Nikdy jsem si nedokázala představit,jak konstelace vlastně probíhá,ale byla to tedy jízda!Líbilo se mi to moc,moc.Ale především-jsi úžasný člověk,jsem moc ráda,že jsem tě poznala.A taky máš úžasnýho syna. Některé z mých kamarádek se k tobě objednaly na terapii a jejich pocity jsou obdobné.Milá Karolíno,měj se krásně a někdy zase na shledanou

Šárka M.

Milá Karolíno, chci ti dodatečně ještě poděkovat za konstelace. Moc mi pomohly, je to neskutečné. Všechno se vším souvisí, protože se vylepšily vztahy s dcerou i moje letité návaly hodně polevily. Jsem naladěná, spokojená a šťastnáJ S láskou a objetím !

Stránky jsou ve stylu Feng Šuej, měli byste se zde cítit dobře. Adam Rut ©