individuální terapie

Odjakživa mě zajímaly vnitřní příběhy lidí a velice mne baví zkoumat, bádat a nechávat se překvapovat. Své příběhy jsme si někdy dříve vytvořili a svým způsobem zvolili sami a to je velké štěstí, protože také jsme ti jediní, kdo vše může změnit. V našem podvědomí je uloženo množství informací. Když najdeme důvody, příčiny potíží, pochopíme souvislosti, odemykáme bránu k pozitivní změně a dál pak žijeme lépe, v souladu s vyšším řádem.

Ve své poradenské praxi pomáhám přinášet úlevu v psychické i fyzické rovině a nastolit rovnováhu, těla, mysli a ducha. Pracovat je možné s jakýmkoli stresujícím tématem a vždy zdůrazňuji (protože to znám z vlastní zkušenosti), že ať je situace jakkoli nepříznivá, zdánlivě neřešitelná, vždy je cesta ven, vždy je možné něco udělat, aby bylo lépe, a tak POSTUPNĚ naplnit touhy duše a žít spokojený život.

Ke každému klientovi přistupuji maximálně individuálně a přes svalový test nacházím nejvhodnější postupy pro jemné uvolnění stresu a harmonizaci organizmu.

Postupem času na základě zkušeností a studií jsem vytvořila vlastní transfomační styl práce pro uvolnění stresů z těla a z celého energetického systému jímž lidská bytost je.

Jde o více účinných, uvolňujících technik, propojených do jednoho funkčního celku, takže velmi efektivně vyhledáme a bezpečně zpracujeme blokády bránící volnému toku energie a dosáhneme rovnováhy a harmonie.

Každé odblokování je individuální a jedinečné.

Délka sezení se obvykle pohybuje v rozmezí 60 – 90 min.

ceník

Individuální terapie 2.300 – 2.600 Kč

Délka cca 60 – 90 minut

Bachovy Esence v rámci terapie + 300 Kč

objednávky

+420 777 146 760

Metody práce se stresem

Používám efektivní kombinace různých technik a postupů (kineziologie One Brain, reiki, esence, Rodinné konstelace, atd.) které tvoří účinný nástroj, jak dosáhnout rovnováhy a harmonie.

Pomocí svalového testu vyhledáme a odstraníme blokády bránící volnému toku energie. Klienti přinášejí rozmanitá osobní témata z oblasti zdraví, vztahů, práce, peněz, psychosomatiky, psychiky – např. strachy, úzkosti, potíže s učením, stres, fobie, alergie, soustředění, napětí, ap.

Mozek ukládá vzpomínky všeho, co se stalo během celého života. Tedy fakta a emoce. Pokud je informace stresující, vytvoří emociální blok. Jednoduchým odblokováním emociálního stresu dojde k energetickému uvolnění a v těle začne proudit více životní energie.

 

Helena S.

Milá Karolíno, chodím k Vám pravidelně od ledna 2014, kdy jsem se v životě dostala do stavu, že jsem nevěděla kudy kam, až se to projevilo i onemocněním... kamarádka řekla:´ Potřebuješ ke Karolíně´ :-).. ve Vás a vašem pochopení, a úžasném umění jsem našla nejen postupně sebe, ale i recept na znovuobnovení funkčnosti mé rodiny a nás všech v ní...včetně školkových dětí, které na to, co ze mě vnímaly, reagovaly svých chováním ... po odblokování vždy daného problému, situace, změti pocitů s Vámi je úžasné pozorovat na nich téměř ihned to uvolnění a zklidněné chování, aniž by si to uvědomovaly...To, že jsem se dostala do vaší péče a můžu za vámi přijít s popisem situace či pocity, se kterými leta nevím kudy kam, ve mě vyvolává jistotu, že žádný problém nebo spíše jeho vnímání, pochopení a postavení se k němu nebude trvat déle , než do našeho dalšího sezení...:-) těším se na každé další sezení, protože i když mám pocit, že není co už řešit, vždy se najednou něco objeví 🙂 děkuji za vše a těším se i nadále . H.S.

Rei-ki , Tělové svíce , Esence

Rei-ki je univerzální, lěčivá, harmoniziující energie, schopná vyladit, zharmonizovat a vyčistit nežádoucí stavy. Doplňuje a posiluje organizmus a má harmonizující a léčivé účinky.

Používám ji v kombinaci s dalšími metodami, ale je možné ji použít i jako samostatnou terapii a ošetřit tělo při relaxačním odpočinku.

Tělové svíce – jsou výborným pomocníkem jako doplněk terapií. Tělové svíce je možné u mne zakoupit a sami klienti mohou doma pokračovat ve vyladění a podpoře svého těla

Esence promlouvají k duši a léčí a harmonizují její zranění

Bachovy esence – dr. Edvard Bach (jednorázově v rámci sezení s odstraněním stresu pro podporu uzdravujícího procesu nebo samostatné sezení cca 45 minut), osvědčené kombinace několika esencí pro podporu univerzálních témat

Sandjevini esence – esence modliteb Sai Baba

Energetické esence – vyrobené speciálně pro danou situaci podle individuální potřeby konkrétního klienta

Všechny esence je možné užít buď jednorázově nebo užívat průběžně, delší dobu, např. 2 až 3 týdny, k tomu slouží esence namíchané přesně na míru. Klient si ze sezení odnese lahvičku se směsí až 6 esencí, jejichž užívání dlouhodobě postupně rozpustí blokády a harmonizuje energii mysli i těla.

Život je změna. Změna je život.

~ Karolína Rutová

Stránky jsou ve stylu Feng Šuej, měli byste se zde cítit dobře. Adam Rut ©